KSIĘGOWOŚĆ, DORADZTWO, FIRMA

Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez świat finansów!

Zaczynamy?
Bezpłatne konsultacje!
Kliknij aby się z nami skontaktować

Kilka słów o LT-System
5
Prowadzimy Biuro Rachunkowe w Rzeszowie i Krakowie od 1996 roku. Dysponujemy wysokimi, stale podnoszonymi, kwalifikacjami oraz dużym doświadczeniem w księgowości i sprawach podatkowych. Biuro Rachunkowe LT-SYSTEM posiada placówki w Rzeszowie, Błażowej i Krakowie.  Nasze usługi polegają na kompleksowej obsłudze firm w zakresie rozliczeń księgowych, doradztwa podatkowego oraz prowadzenia spraw dotyczących ubezpieczeń społecznych. Specjalizujemy się także w pomocy osobom fizycznym, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

KAŻDA FIRMA JEST WAŻNA

Nasi Klienci, to zarówno firmy posiadające osobowość prawną, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą indywidualnie lub formie spółek a także osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. Wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w księgowości i sprawach podatkowych gwarantują najwyższą jakość usług.

~

BEZPIECZEŃSTWO

Dysponujemy rozwiązaniami informatycznymi gwarantującymi pełne bezpieczeństwo, które jest niezbędnym elemenem prowadzenia tak delikatnych usług jak opieka nad finansami Państwa firmy. Nasze usługi świadczymy w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie komputerowe.
w

NIEZAWODNY KONTAKT

LT-System istnieje na polskim rynku nieprzerwanie od 1996 roku, oferując wysoki standard świadczonych usług. Relacje z Klientem budujemy jako uczciwy partner, wdrażając ideę profesjonalizmu oraz przestrzegając zasady moralne i etyczne. Stała baza wieloletnich klientów, którzy polecają nasze usługi jest gwarancją niezawodnego kontaktu oraz owocnej współpracy.
}

PROFESJONALIZM

Wszelkie prace dla naszych klientów wykonywane są terminowo. Stale podnosimy nasze kompetencje, poszerzamy zdobytą wiedzę i umiejętności poprzez śledzenie na bieżąco zmian w przepisach księgowych i podatkowych oraz uczestniczenie w kolejnych stopniach kursów zawodowych i szkoleniach, aby zapewnić naszym Klientom jak najwyższy poziom obsługi.
Opinie naszych klientów
6

Godne zaufania biuro rachunkowe. Rzetelna księgowość,  pełne zaangażowanie w wykonywane prace oraz profesjonalne podejście do obsługi klienta.

Piotr Idler

Prezes, Fotoklika Sp. Z o.o.

Godne zaufania biuro rachunkowe. Rzetelna księgowość,  pełne zaangażowanie w wykonywane prace oraz profesjonalne podejście do obsługi klienta.

Piotr Idler

Prezes, Fotoklika Sp. Z o.o.

OBECNYCH KLIENTÓW

PRACOWNIKÓW

LAT DOŚWIADCZENIA

%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

captcha

X
Formularz kontaktowy

captcha

Doradca podatkowy
mgr inż. Wojciech Liszka
tel. kom. 603 752 366
e-mail: wliszka@lt-system.pl

Adres 1: Plac Wolności 11/1-3
35-073 Rzeszów,
tel. kom. 603 752 366
tel./fax. 017 852 33 73

Doradca podatkowy
mgr Lech Tarnawski
tel. kom. 500 221 605
e-mail: ltarnawski@lt-system.pl

Adres: ul. Halicka 10 pok.309,
31-036 Kraków,
tel. kom. 500 221 605
tel./fax. 012 421 44 33 wew.37